Azteca ceramika

Azteca je prémiová španělská značka výrobce obkladů a dlažeb z keramiky a přírodního kamene. Produkty tohoto výrobce vynikají především vysokou kvalitou a moderním vzhledem, který kopíruje současné trendy v bytovém designu i architektuře. Letošní 50. výročí založení firmy jen potvrzuje, že je Azteca právem mezi špičkami ve svém oboru. Proto je nám ctí, že jsme získali výhradní zastoupení tohoto výrobce pro Českou Republiku.

Nabízíme velkoobchodní a maloobchodní prodej, regionální výhradní zastoupení a výhodné podmínky spolupráce s architekty, developery a stavebními firmami. Nově také připravujeme otevření exkluzívního showroomu v Praze, který Vám bude plně k dispozici včetně školeného personálu. Obchodním partnerům poskytujeme propagační materiály, stojany a vzorky, školení personálu a technickou podporu.

Sortiment je rozdělen do kolekcí keramických obkladů a dlažeb ( Azteca Ceramica ), kolekce z přírodního kamene ( Azteca Nature ) a speciálními doplňkovými řadami Azteca Imagine a Azteca Quick Plus.

 

GLASS BLOCKS | Luxfery | Poesia | Casma | Incana